Jigololuk Ekşi Ajansı

Ekim 31, 2022 ile admin

Jigololuk Ekşi Ajansı Merhabalar bayanlar ben Gökhan İzmit jigolo sitesi üyesiyim.Şişman bir beyim Kadınsız bir yaşamı kabul edemem hedefim ulaşabildiğim kadar oldukca hanıma ulaşmak o yüzden jigolo oldum.Zengin dul bayanlar ile görüşmelere çıkıyorum,Gizliyim ve bu mevzuda çoğumuz benzer biçimde benimde bazı isteklerim var saatim 300 TL.

Hanımefendilere köle olabilir ve onlara eşleriyle sex hayatlarında destek olabilirim. Arzularım bir deniz benzer halde düşlem sex ve oldukça daha fazlasını benimle yaşayacaksın.Gecelik tutarları konuşuruz organik olarak ki.Sizlere en iyi hizmeti vermek için masaj teknikleri kullanıyorum.Çeşitli cinsellik masajı yağlarımla görüşmelere geliyorum

Müşterinin yanınızdan mutlu ayrılmasını sağlıyorsanız eğer bu işte başarı göstermiş olmuş olmuş olmuş olursunuz benimde başarımın tek sırrı bu aslına bakarsak. Ben 1.90 boylarında 83 kilo fazlaca atletik bir vücuda haiz ustalaşmış bir İzmit jigolo ajansına sizde gelin eğer sizde benim bu deneyimimden yararlanmak isterseniz bana teklifte bulunmanız kafi.