Jigolo Denizli Ajansı

Ekim 31, 2022 ile admin

Jigolo Denizli Ajansı Slm yaşım 45. Sadece yaşıyorum. Adım Ezgin jigolo kiralamak isterim.Daha önce bir evlilik yapmadım. Dostumın önermesi sonucunda bu siteye yazıyorum. Varlıklı dul kadınım Kendisi evli olmasına rağmen performansının düşük olmasından dolayı eşinden hiç memnun değil. Bundan dolayı böyle bir çözüm yolu bulmuş. Gizlilik konusu evli olmasından dolayı çok önemliydi. Sonucundan da çok memnun kalmış.

İhtiyacı her olduğunda da siteye yazmış. Aslabir vakit da duyulma ihtimali de olmamış. Bundan dolayı ben de bu siteye yazıyorum. Daha önce bir çok deneyimim oldu fakat bu şekilde bir siteye ilk kere yazıyorum.Yapacağım tek spor sizinle yatakta yapacağım spordur. Bitlis bölgesinde ikamet etmekteyim. Arzu ettiğiniz her yere gelebilirim. Herhangi bir seyahat engelim mevcut değil. Bununla beraber gizliliğe önem veren hanımefendilere da saygım sonsuzdur.

Jigolo arayan kadınlar bana ulaşırsa yatakta oldukca memnun olacaklardır,bunun garantisini sizlere veriyorum,Alacağım ücret ise ufak bir harçlık olacaktır.