Jigolo Başvuru Ücretsiz Ajansı

Ekim 31, 2022 ile admin

Jigolo Başvuru Ücretsiz Ajansı Konyada jigolo olmak için yeni oluşturulan arkadaşlık sitesi ararken bu jigolo sitesine kayıt oldum.Zengin dul hanımefendi arıyorum,Kaslı ve çekici kaslara sahip olan rentboylardanım. 33 yaşındayım ve mutlu etmeyi seven bir kadınım. Sert ve sıcak kanlı erkeklerden hoşlanıyorum. Samimiyet ve güvenilirliğe önem veren biriyimdir.

Konuşmayı ve aynı şekilde karşımda duran insanı tanımaktan hoşlanırım. Partnerlerim de özellikle sert, kaslı ve bakımlı olmalarını isterim. Sadece yaşıyorum, ve beni havalara uçuracak partnerlerimi temenni ediyorum. Yatağımda sizleri beklerken boş durmuyorum. Beni çok yormayın ki enerjim sizlere kalsın hadi bekliyorum.

Konya Jigolo Sitesine merhabalar Serap ben Konya ilinde ikamet ediyorum Anadolu da jigolo olarak 5 yıldır çalışıyorum zengin dul hanımefendilere hizmet sunuyorum kimsenin bunu bilmemesi ve öğrenmemesi gerekiyor. Sizlere cinsel hayat mevzusunda yardımcı olabilirim ve sürekli olarak da çalışabilirim.Gece gündüz aktif olabilirim,Bir çok kişiyle birlikte oldum