Gaziantep Jigolo Ajans

Ekim 31, 2022 ile admin

Gaziantep Jigolo Ajans Merhaba beyler ben Göksu , Adana illinde ikamet ediyorum jigolo başvurusu yapmış olup partner bulmak fakatçlı bu siteye kayıt oluşturdum, umarım aramış olduğum partneri bulurum ve güzel kaliteli bir seks yaşarım diye düşünüyorum.Evlilik döneminde sex hayatım çok kötü geçti bu nedenle hiç mutlu ve doygunluk olamadım,Özellikle sert , kıllı, ve sakallı erkekler çok hoşuma gidiyor,Adana ve çevresi illerde yaşayan erkekler bana ulaşsınlar.

Adana jigolo başvurusu Evli ya da bekar fark etmiyor yaş sınırım yok hepimiz için saat ücretim 100 TL devamlı olan müşterilerime hususi ilgi ve ilgi gösteriyorum seçkin bir sikiciyim ötekiler ile karşılaştırmayın.

Her türlü fanteziye varım hanımefendiler yeter ki benimle görüşmek isteyin.Bu garantiyi verebilen tek organizasyon biziz. Yanlış okumadınız Kıvanç garantisi. Adana jigolo ajansı Partnerlerimizin tamamı 18 + 30 yaş sınırları içinde ustalaşmış partnerler olmakla beraber daha önceki organizasyonlarda hizmet vermiş tecrübeli yakışıklı kültürlü partnerlerini memnun etmekte son aşfakat ustalaşmış üniversite mezunu seçbilimselş kişilerden oluşmaktadır.