Edirne Jigolo Ajansı

Ekim 31, 2022 ile admin

Edirne Jigolo Ajansı Merhaba Hanımlar, Ben Mert, İlk olarak herşeyden ilkin sevgi ve saygıya ehemmiyet veriyorum. Sevginin olmadığı yerde saygı olmaz. Saygı sevgi var eğer güven vardır sadakat vardır. Bu 4 madde bir araya ulaşınca fazlalık olur mutluluk olur herşey olur.

Sadete gelecek olursak yalandan dolandan hoşlanmam. Bekarım dulum dedikten ondan sonra başı bağlı olan jigolo sex hikayeleri çıkıyor. Evliliğe sonuna kadar saygım var. Mutsuz bir evliliğiniz olur fakat bu size üçkağıt hakkı vermez. Asla asla asla asla asla asla asla asla asla asla hiç hiç kimseye bellek verecek yol gösterecek değilim sadece ben başı bağlı jigololarla mevzuşmak görüşmek istemiyorum.

Bekar veya dul zenci jigolo ajansı üyeleri ile tanışmak so şekildeşi etmek niyetindeyim. Artık ötesi olur mu olmaz mı onu dahi vakit gösterir. Asla asla asla asla asla asla asla asla asla asla hiç kimseye 2 gün içinde bağlanacak değilim. 23 ile 35 yaş arası jigolo sex olmak isterim.

23 yaş altı kızlar yazmazsa sevinirim. Şimdilik whatsapda online oluyorum, feysbuk instagram gibi şekilde toplumsal medyadan uzağım. Yapmacık insanoğluın kendini değişik biri gösterme çabalarından başka birşey değil. Gerçekçi insanoğlu her daim kazanır. Her her her her her her her her her her her her neyse kendisine güvenen jigolo yarağış aramasını umuyorum.

Fotoğrafı olmayan, gizliden arayan, dalga geçmeye çalışan gençler ırak olsun. Kendine güvenmeyen otursun kısmetini beklesin. Karşısında ki hanımı mutlu etmeyi bilen, alışanın bırakamayacağı bir erkeğim. Bu mevzuda fazlasıyla iddialıyım.

Devrin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar, sorularınız var eğer yorum kısmınden yazabilirsiniz. Saygı kapsamında olan her suali sorabilirsiniz.