Çorum Jigolo Ajansı

Ekim 31, 2022 ile admin

Çorum Jigolo Ajansı Kısa bir evlilik geçirdim ve şiddetli geçimsizlikten ötürü ayrıldım. Eve geç gelen içki içen özetle dul hatun arkadaş fena bağlarımlılıkları olan biriydi ve bu nedenden dayanamadım boşandım. Birazcık şansız kişiliğe sahibim, düz yolda dahi başına birşey gelen biriyim 🙂 Ciddi jigololık düşünen gelecekte birşeyler planlayan beylerden tebliğ diliyorum. Özgüvenli tarafındaki hanıma haiz çıkabilen yarı yolda bırakmayacak. O şekilde herşeyden imrenen herşeye kızan biri olmayan, yetişkin hoşgörülü şahsiyet sahibi jigolo arıyorum.

Oldukca azca hatun öyle çam yarması gövdeli erkeklerden hoşlanır. Hanımefendilerin uygun erkeği bir oldukca süre sıkı bedenli ve göze batmayan kaslarla diri duran erkeklerdir. Dul hanımefendiım adam arıyorum yaşamıma zamanlama olarak yaşantımda en faktör olduğum dönemde input.

Oldukca er yaşta bu seçimle karşınızda olsaydım, pekoldukça olayı elime yüzüme bulaştırabilirdim. Oysa sex yaşantısı belli bir standarda yerleşik, belli ideallere haiz olarak karşınıza çıktım. Birçok özelliğim ve kapasitemle derhal gaslınüze girmeyi başardım. Asla doymazlık yapmadım, şımarmayıp devamlı tıpkı çizgide,çok yakın bir kadın arkadaşım sakarya jigolo arıyormuş seksi sevmiş olduğimi ve hanımefendilere dikkatimi belli ederek sizlerle buluştum. O yüzden kadınlar aradıklarında pişmanlıkla karşılaştırmayan bir adam olmayı sürdürdüm.