Artvin Jigolo Ajansı

Ekim 31, 2022 ile admin

Artvin Jigolo Ajansı Son vakitlerde para vermeden yaşlı dul hanımlara Para Vermeden Jigolo Olmak İstiyorum diyenlerin adedi artmaya başladı. Bunun en mühim sebeplerinden birisi parasız üye kaydı meydana getirmek talip bireylerin doğru ajansı bulamamış olması.

Bu, jigolo olmak için pekçok taktikten yalnız bir tanesidir. Demek istediğim,Türbanlı erişkin dul hanımefendiler sana bir hatun vaat eden katiyen katiyen kesinlikle katiyen kesinlikle katiyen hiç kimseye güveniş. Nitekim jirayan hanımlar dahi gelip sizi bulurlarsa kendileri bulurlar. Sistemimiz tam dahi bu uygunluk içinde aşama kaydediyor. Bir reklamı bulunmaktadır.

Jigolo olmak istediğini dile getiren genç yakışıklı adamların v sitesi olmasından üye olan beylerin profillerini yayınlıyoruz ve geri kalanına müdahale etmiyoruz. Ne olursa olsun hatun arkadaş bulacağınıza söz veren sitelerine kesinlikle güvenmeyin ve kesinlikle paranızı kaybetmeyin. Beni uyar.

Gerisi size kalmış.Acentelerine üye olan arkadaşlarımız, bizlerden gelen mesajlara cevap verecekleri süre Gold üye olmaları gerektiğine dair bir uyarı alıyorlar.

Derhal bankaya koşuyorlar, meblağı yatırıyorlar ve altın üye oluyorlar. Daha sonra ne olur? Jigolo olmak için tek bir tebliğ almıyorlar, kavuşma yeri ile ilgili hiç bir informasyon almıyorlar.

Ödedikleri paranın üstüne su içiyorlar.Talip yakışıklı erkekler ve erişkin bayanlarla özel seks geceleri oluşturan dostlar. Zira o bildiriı gönderenımefendilerin profillerinin uydurmaca ve site sahipleri tarafınca oluşturulduğunu ve milletimizi kandırmak için işlerin yapıldığını bilmiyorlar.

Google’dahi veya rastgele bir web sayfasında gezinirken mak talip beylerin reklamlarını gördük. Adamlarımız “Ayda öyle para kazanmak istiyorsan buraya tıkla” biçiminde çekici yazıların olduğu reklamlara kesinlikle gayriihtiyari tıklıyor.

Türk erkekleri için, jigolo kayıt nereye gideceğini bilmeden hanımlarla beraber olmaktan ve para kazanmaktan daha hoş ne olur? Şimdi onlara birazcık ışık tutmak isterim. Nitekim jigolo olmak isteyenlere tavsiyeler olmak istediğini dile getiren beyler bu işin düşündükleri biçiminde olmadığını anlayacaklardır…